Frequently Asked Questions

E-shop

Proč se vyplatí se u nás zaregistrovat?

Být u nás registrovaným zákazníkem představuje mnoho výhod. Pokud námi nabízený sortiment spadá do Vaší pracovní náplně, ať  už obchodní či výrobní, nastavíme Vám patřičné slevy tak, abyste u nás mohli nakupovat za výhodných podmínek. Uvidíte Vaše ceny po slevě, máte k dispozici historii objednávek a náš poradenský servis je Vám vždy k dispozici.

Jak se mohu zaregistrovat?

Klikněte zde, na náš Partnerský program pro firmy, kde vyplníte registrační formulář, na jehož základě obdržíte přihlašovací údaje a první heslo. Při prvním přihlášení prosím heslo změňte. Poté si již můžete vybrat z široké nabídky produktů a vytvořit objednávku.

Mohu zrušit objednávku?

Obraťte se prosím na naše obchodní asistenty, kteří s Vámi vyřeší veškeré podrobnosti. A to e-mailem, na kovani@portaflex.cz, nebo na tel. čísle: +420 599 524 141.

Zapomněl jsem své heslo!

Bez obav! V pravém horním rohu vidíte okénko Váš účet, ve kterém se, po kliknutí, rozvine nabídka, v níž je políčko Zapomenuté heslo. Po klinutí na tuto volbu, potvrďte svůj přihlašovací e-mail, a vyčkejte, až dorazí e-mail s novým heslem. Následně si, po přihlášení, toto heslo změňte na Vám vyhovující.

Kdy mohu očekávat své zboží?

Produkty, které jsou objednány do 10 hodiny dopolední a jsou skladem, expedujeme ještě tentýž den a můžete je očekávat do 24 hodin. Tento náročný standard je splněn v 98 % našich objednávek. Po odeslání zboží Vám zašleme e-mail s informací o jeho odeslání.

Jaké platební metody jsou možné na našem e-shopu?

Nabízíme následující způsoby placení:

Při osobním převzetí zboží: platba kartou nebo hotově.

Při zasílání zboží na Vaši adresu: platba bankovním převodem, či dobírkou (hotově při převzetí zboží).

Naši zaregistrovaní obchodní partneři, kteří již mají nastavenou spolupráci a formu úhrady na fakturu (s nastavenou dobou splatnosti, zpravidla 14 dní), ji automaticky obdrží v den odeslání či odběru zboží.

Produkty:

Kde mohu ověřit standardy hmotnosti pro závěsy a panty Locinox?

Hmotnostní standardy a doporučení k jednotlivým pantům značky Locinox naleznete v katalogu Locinox. Hmotnosti byly vypočteny s bezpečnostním koeficientem 5, a jsou platné pouze v případě, že vzdálenost mezi závěsy/panty je větší než polovina šířky brány.

Jak si mám vybrat vhodný zavírač brány?

Níže uvedená tabulka ukazuje, který zavírač je vhodné pro bránu použít. V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat e-mailem (kovani@portaflex.cz) nebo telefonicky (+420 599 524 141). Rádi Vám s výběrem poradíme.

Tabulka výběru zavírače

Které rukojeti/madla/kliky jsou vhodné pro použití k zámku?

Níže uvedený přehled Vám pomůže snadno najít perfektní kombinace rukojetí /zámků. V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat e-mailem (kovani@portaflex.cz) nebo telefonicky (+420 599 524 141). Rádi Vám s výběrem poradíme.

Kompatibilita rukojetí / zámků.

Proč žárový zinek namísto elektrolytické galvanizace?

Žárové zinkování poskytuje zinkový povlak o tloušťce 60 až 200 mikro metrů (což představuje 10 letou ochranu produktu), povlak elektrolytickou galvanizací je max. 40 mikro metrů (5 letá ochrana). Je tedy zřejmé, že výrobek s žárovým zinkem je mnohem lépe ochráněn proti korozi než elektrolyticky pozinkovaný výrobek.

Diskuse