13.11. 1997 – založení společnosti Portaflex s.r.o. 

Od roku 2001 se vytvořilo střediskové rozdělení společnosti a tím vznikla divize kování.

Naše divize začala v roce 2006 obchodovat s firmou CAIS, která jako výhradní zástupce italských firem Rolling center a CAME nabízela jak mechanické komponenty pro křídlové a posuvné brány, tak automatiku. Od října 2010 začala firma CAIS nabízet mechanické komponenty pro brány vlastní výroby a od té doby je i my nabízíme svým zákazníkům.

Od roku 2007 jsme začali spolupracovat s Řeckou firmou HELM HELLAS, která pod obchodní značkou NIKO prodává komponenty pro posuvné dveře, podvěsné dráhy, lehké jeřáby a kabelové vlečky. S touto společností spolupracujeme dodnes a jsme výhradním distributorem pro český a slovenský trh. Více o těchto komponentech naleznete na www.niko-kovani.cz.

V rámci komplexního servisu jsme začátkem léta 2017 rozšířili svou nabídku o zámky, zavírače a další komponenty Belgické firmy LOCINOX, se kterými Vás seznámíme právě prostřednictvím tohoto webu.

Nově rovněž nabízíme další materiál pro ploty, brány a zámečnickou výrobu  jako různé barvy, pletivo, hutní materiál, motory NICE  atd.

Certifikát platební morálky Portaflex s.r.o.