Akce

Sada komponentů kování pro posuvnou samonosnou bránu do 4 m průjezdní šířky a do hmotnosti 325 kg se surovou šínou o délce 5,6 m. Více >>

C.KIT FERO SBE 02

Skladem

7 437,90 Kč s DPH

Sestava komponentů kování pro posuvnou nesenou bránu do 4 m průjezdní šířky a do hmotnosti 325 kg se surovou šínou v délce 5,6 m (73 x 61 mm).

Tato sada zahrnuje kvalitní, kompaktní komponenty kování pro nesenou bránu od předního českého výrobce, společnosti CAIS: šínu v surovém provedení v délce 5,6 m, vozíky osmikolové s dělenou plotnou, náběh s kladkou, dojezdovou kapsu a záslepky do obou konců šíny, spojovací materiál (nýtovací matice a šrouby).

Významnou předností C profilu je, že není nutné ho k rámu brány přivařit. C profil je opatřen předvrtanými otvory a je tedy možné ho pomocí spojovacího materiálu (který je součástí sady) přimontovat ke spodnímu rámu brány (doporučujeme rám vyrobit z jäklu minimálně 60 x 40 x 2 mm, a spodní nosný jäkl z 60 x 40 x 3 mm). Rám musí být robustní, aby nedošlo k prověšení či výkyvům brány.

Vozíky se ukotví do betonového základu. V přiloženém nákresu a tabulce vyberete délku průjezdu a hmotnost brány. S těmito údaji pak jednoduše spočítáte požadovaný rozměr betonového základu a zjistíte také, jak daleko od sebe je potřeba vozíky ukotvit.

Balení obsahuje: 1 x šína surová STAGE SB 5,6 m, 2 x vozík osmikolový SPEED SE, 1 x náběh s kladkou RUN S, 1 x dojezdová kapsa LAST S, 2 x záslepka pro šínu PILOT SN, spojovací materiál (15 x nýtovací matice a šrouby). 

Balení neobsahuje: horní vedení brány, které si prosím vyberte z naší široké nabídky zde.

Horní vedení je různého provedení, záleží na konkrétní instalaci nesené brány. Tento produkt proto není součástí balení sady a je volitelný.

Níže na této stránce, mezi produkty, nabízíme také sady s pohony a s příslušenstvím, hřebeny nylonové s ocelovým jádrem. A také další produkty, které je možné si k bráně zvolit.

PARAMETRY:

  • hmotnost brány max do 325 kg,
  • průjezdní šířka max do 4 m,
  • spodní C profil: rozměry – 73 x 61 x 3,5 mm, materiál – ocel, šína surová, bez povrchové úpravy.
Nosnost brány
do 325 kg
Průjezd
do 4 m

Pro kontakt můžete využít i tento formulář.

Příslušenství 10
Alternativní produkty 5