Novinka

Systém pro posuvné závěsné dveře pozinkovaný, v RAL 9005 černá matná, v délce 2 000 mm. Více >>

SPD011

Skladem

1 854,90 Kč s DPH

Systém pro posuvné dveře zajišťuje jejich plynulý chod. Kování je pozinkované a je vhodné do interiéru i exteriéru.

Samotná montáž je snadná. Set obsahuje veškeré potřebné prvky k montáži. Koncové zarážky dveří brání tomu, aby se dveře dostaly mimo kolejnici. Gumové kroužky zajistí tichý dojezd. Na horní část dveří se instalují vymezovací podložky, které zabrání tomu, aby se dveře nadzvedávaly. Spodní podlahové vedení vymezuje boční výkyvy dveří.

Pojezdové kolejnice jsou opatřeny předvrtanými otvory tak, aby byl dodržen výrobcem doporučený způsob kotvení a to, upevnit kolejničku co 450 mm.

Dále jsou pojezdové kolejnice opatřeny zámky, které se do sebe lehce zacvaknou. Díky tomu je zajištěn plynulý přejezd z jedné kolejničky na druhou. Přejezd je o to plynulejší, neboť spoj je současně také místem kotvení. Tak je zabezpečena pevnost spoje i hladký chod.

Samostatně je možné zakoupit také prodloužení setu, tedy pojezdovou kolejničku SPD101A v délce 1 m. Dále v naší nabídce naleznete také koncovou brzdu neboli zpomalovač SPD103A pro systém SPD, ve stejném barevném provedení (RAL 9005 matná černá) jako je nabízen celý tento systém.

Balení obsahuje: 2 x 1 m pojezdová kolejnice, 2 x závěsné kolo, 2 x dveřní doraz, 2 x podlahové vedení, 2 x koncová zarážka proti vyskočení, 5 x montážní vymezovací váleček, nezbytné příslušenství (hmoždinky, skrutky, podložky, gumové kroužky, aj.)

PARAMETRY:

  • kotvení co 450 mm,
  • materiál: pozinkovaná ocel,
  • povrchový nátěr : prášková barva RAL 9005 matná černá,
  • délka 2 m, s možností prodloužení za pomoci SPD101A,
  • hladký přejezd přes spoj zajišťuje zámek spoje kolejnic,
  • max. nosnost 300 kg.

Pro kontakt můžete využít i tento formulář.

Alternativní produkty 2