TWIN DRIVE – set skládacího mechanismu pro dvoukřídlou bránu do 6 m

Set skládacího mechanismu TWIN DRIVE šetří prostor na Vašem pozemku. Obsahuje komponenty pro dvě křídla brány do průjezd ...
Skladem
8 387 Kč
Skládací mechanismus pro křídlové brány - CAIS

Set skládacího mechanismu pro 1 křídlo skládací brány

Výhody systému:

  • úspora místa,
  • vyrobeno z oceli,
  • galvanicky pozinkováno,
  • max. šířka křídla až 3 metry.Sestava skládacího mechanismu pro 1-křídlo křídlové brány se instaluje na vyrobenou konstrukci vrat, brány, která je uspůsobena samotnému mechanismu.

Použití
Tento typ brány je vhodný převážně tam, kde standardní brány nelze použít např. z důvodu velkého stoupání v prostoru ihned za vraty, nebo obecně kvůli nedostatečnému prostoru mezi bránou a dalšími objekty či překážkami v blízkosti brány.
 

Funkce 

Skládané / lomené brány mají stejné vlastnosti, jako celistvé křídlové brány. Rozdíl skládané / lomené brány je převážně v tom, že je křídlo brány ze dvou dílů a při otevýrání brány se tyto díly skládají (zalamují) k sobě čímž snižují nároky na prostor.


Princip skládací křídlové brány 
Princip skládané brány je v soustavě 2 ramen a trojúhelníkového excentru. Dodávaný mechanismus je na 1 křídlo brány o max. šířce 2500 mm. Mechanismus lze upravit pomocí prodlužovací tyče pro křídlo o šířce až 3000 mm (k nalezení v příslušenství). 

Ke stažení